Welcome :)


 Srebrny Las to nowy, w całości do dyspozycji Gości dom, zaprojektowany z myślą o wypoczynku dla  max. 11 osób. Położony na skraju wsi, na dużej 4 ha działce, obsadzony choinkami nad zarybionym stawem. Z okien rozpościera się widok na Karkonosze. Do dyspozycji Gości oddajemy cały dom: 4 pokoje 2-osobowe z łazienkami, 1 pokój 3-osobowy z łazienką, salon z kominkiem z bezpośrednim wejściem do ogrodu, aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem (dwie lodówki, zmywarka, mikrofalówka, kuchenka elektryczna, czajnik bezprzewodowy, ekspres do kawy, naczynia, sztućce).

Zapraszamy do gospodarstwa agroturystycznego położonego w Staniszowie u podnóża Karkonoszy. Obiekt został oddany do użytku w roku 2007. Został on zaplanowany tak, by mieli Państwo pełną swobodę w realizacji swoich urlopowych zamierzeń.

Dom ogrzewany jest kominkiem z płaszczem wodnym (CO).
Na 40 000 m2 ogrodzonej posesji oferujemy ponadto:

łowisko, miejsce do organizacji ognisk i grilla, możliwość rozbicia namiotu, parking dla pojazdów na ogrodzonym terenie.

 Zapraszamy również na naszą stronę:
www.staniszow.com

Artykuły o regionie


Atrakcje Staniszowa

Staniszów to dawna osada z pięknymi zabytkami. Wybierając tę miejscowość jako miejsce wypoczynku, warto zarezerwować nocleg w domu, gdzie będziemy się czuć swobodnie i będziemy mieli blisko do najciekawszych miejsc. Takim domem jest Srebrny Las, otoczony choinkami i wodą. W Staniszowie znajduje się jeden z najstarszych zabytków Kotliny Jeleniogórskiej - kościółek obronny p.w. Przemienienia Pańskiego. Miejscami godnymi polecenia są także pałace - Pałac Staniszów i Pałac Na Wodzie. Miłośnicy aktywnego wypoczynku mogą zaplanować spacer na Witoszę i Grodno. Na szczyty dostaniemy się żółtym szlakiem biegnącym z Jeleniej Góry. Ze szczytów można podziwiać piekną panoramę okolicy. Staniszów jest jednym z tych miejsc, które kuszą czystym powietrzem, naturalnym krajobrazem i spokojem. więcej

IN OUR PLACE


  • Attractions

  • TV in rooms

  • Parking

Location